best

dragged border

درباره وبلاگ

dragged border
dragged border

کسب تجربه در زمینه موتور برق

ما پس از سالها فعالیت و کسب تجربه در زمینه موتور برق ، موتور پمپ آب و دیزل ژنراتور نو و دست دوم، انواع شناور  و انواع پمپ کفکش در سال 1397 اقدام به راه اندازی این وبسایت کرده و بصورت تخصصی به مشاوره و بررسی این محصولات پرداخته‌ایم..

تمام تلاش خود را کرده‌ایم که اکثر برندهای معتبر بازار را در اینجا بررسی کنیم و در کنار آن به مشتریان بصورت تخصصی مشاوره رایگان بدهیم تا مشتریان بتوانند محصول مناسبی انتخاب و خریداری نمایند.

ما بصورت اختصاصی تمام خدمات فنی از جمله نصب و راه اندازی و تغمیرات درب محل دستگاههای خود را انجام میدهیم.

آدرس دفتر مرکزی‌: خیابان سعدی جنوبی کوچه خوانسار ساختمان پاسارگاد واحد ۷

شماره تماس مرکزی : ۰۲۱۳۶۹۰۸۶۲۱

شماره تماس واحد فروش : ۰۲۱۳۶۹۰۸۵۳۸


(0) نظر
dragged border

دانش هایی که کرونا برای ما ایجاد کرد

تا به حال هروقت از کرونا صحبت شده در مورد چیزهایی که از دست داده ایم صحبت شده. اما ورود کرونا و بحث کرونا در جامعه مطالب جالبی را به دامنه اطلاعات عمومی مردم اضافه کرد. یکی از این دانش‌ها آشنایی عموم مردم با ویروس و تست‌های ویروسی و به خصوص تست ریل تایم PCR به عنوان یکی از روش‌های شناسایی عفونت ویروسی در بدن بود.

اگر مایلید اطلاعات خود را در مورد تست Realtime PCR افزایش دهید و در مورد جزئیات این روش آزمایشگاهی و مراحل انجام تست کرونا کنجکاو هستید با ما همراه باشید.

ویروس‌ها عناصر خارجی هستند که ماهیتی غیر زنده دارند. اما این اجزای غیر زنده میتوانند به سلول‌های زنده مورد هدف خود متصل شده و ماده ژنتیکی خود را وارد سلول زنده کنند. ورود ماده ژنتیکی ویروس که میتواند از نوع RNA یا DNA باشد باعث تکثیر و فعالیت ویروس در سلول هدف خود شده و در نهایت باعث اتفاقاتی غیر طبیعی در سلول آلوده شده میشود.

ویروس عامل بسیاری از بیماری‌های انسانی است. بیماری‌هایی مانند آنفولانزا، سرماخوردگی، ایدز، هپاتیت و کرونا و بسیاری از بیماری‌های دیگر انسانی ویروسی هستند. حتی برخی ویروس‌ها محرک بیماری‌های دیگر هستند. مانند ویروسی که میتواند موجب تحریک ایجاد سرطان دهانه رحم شود.

همانطور که گفته شد مهمترین بخش ویروس اسید نوکلئیک ویروسی است و بهترین راه شناسایی ویروس جداسازی ژنوم ویروسی است. در مورد کرونا که ژنوم آن از نوع RNA است، این کار با استخراج RNA ویروسی امکان پذیر است. اما ما نمیتوانیم مقادیر اندک ژنوم ویروس را در نمونه بیمار شناسایی کنیم. پس ژنوم ویروس استخراج شده را چگونه شناسایی کنیم؟ راه حل ساده است، بایستی ابتدا ژنوم ویروس را تکثیر کنیم !

همانطور که گفته شد، ژنوم ویروس کرونا از نوع RNA است. RNA ویروسی جداسازی شده ابتدا با استفاده از روشی به نام ریورس ترانسکریپشن به DNA تبدیل شده و DNA به روش PCR تکثیر میشود. ریل تایم PCR روشی است که در آن در هنگام تکثیر DNA میتوانیم مقدار آن را نیز مشاهده کنیم به همین دلیل برای سنجش حضور یا عدم حضور و میزان ژنوم ویروسی از روش ریل تایم PCR استفاده میکنیم.

علاوه بر این، برای اینکه بتوانیم این مرحله را به سرعت انجام دهیم از مستر میکس ریل تایم PCR تک مرحله یا کیت ریل تایم PCR استفاده میکنیم که در این حالت تبدیل RNA به DNA و انجام واکنش تکثیر در یک مرحله انجام میشود.

در نهایت خروجی دستگاه Realtime PCR یک نمودار به ما ارائه میکند که میزان بالا رفتن این نمودار نشانگر میزان ویروس موجود در نمونه بیمار است.


(0) نظر
dragged border

رمزارز سیپکوین چیست ؟

سیپکوین CiPCoin (CIP) یک رمزارز و نظام پرداخت جهانی است با کارکردی مشابه پول های دیجیتال  است، بسیاری از کشور های جهان یول های دیجیتال را به رسمیت شناخته اند. در بسیاری از کشورها علاوه بر معاملات آنلاین و خرید و فروش ها، دستگاه های خودپرداز ارز های دیجیتال د ر مکان های مختلفی نصب شده است. از نظر تاریخی بیت‌کوین نخستین پول دیجیتال غیرمتمرکز است، پول های دیجیتال غیر متمرکز بدون بانک مرکزی یا مسئول مرکزی کار می‌کنند. این شبکه همتابه‌همتا است و تراکنش‌ها مستقیماً و بدون واسطه بین کاربران انجام می‌شود.
گره‌ها با استفاده از فناوری رمزنگاری (Cryptography)، این تراکنش‌ها را بازبینی می‌کنند و در یک دفتر کل توزیع‌شده همگانی که به آن زنجیره بلوکی گفته می‌شود ضبط می‌کنند. سیپکوین CiPCoin (CIP) هم مانند بیت‌کوین توسط شخص یا گروهی از اشخاص ناشناس تحت نام CiPCoin (CIP)   اختراع شده است و در سال 2019 به عنوان یک پول دیجیتال عرضه شد.
در سال گذشته ارزش CiPCoin (CIP) سیپکوین در بازارهای جهانی از دو دهم دلار آمریکا به یک دلار افزایش یافته‌است. یعنی در طول یک سال 5 برابر رشد داشته است. این رشد را در هیچ بازاری نمی توانید پیدا کنید. شمار شرکت‌های خدماتی و تاجرانی که سیپکوین CiPCoin (CIP) می‌پذیرند نیز در حال افزایش است.
هیچ‌کس مالک شبکه سیپکوین CiPCoin (CIP) نیست. مانند ایمیل و سایر ارزهای دیجیتال ، این کاربران سیپکوین CiPCoin (CIP) هستند که سیپکوین CiPCoin (CIP) را کنترل می‌کنند. کاربردهای سیپکوین CiPCoin (CIP) روز به روز در حال افزایش است. و این افزایش کاربرد و کاهش تولید سیپکوین CiPCoin (CIP) و تشنه شدن بازار باعث می شود که این ارز با رشد باور نکردنی مواجه باشد. یادآوری میکنم که حداکثر رشد بیت‌کوین در طول سال گذشته 200 درصد بوده است در صورتی که CiPCoin (CIP) در سال گذشته بیش از 500 درصد رشد داشته است

سیپکوین CiPCoin (CIP) در سال 2019 شروع به کار کرده است در واقع 10 سال پس از تولید اولین ارز دیجیتال پا به عرصه پول دیجیتال گذاشته است. و این باعث شده که از تجربه سایر ارزهای دیجیتال جهت بهبود عملکرد و توسعه کاربرد و بازار خود بهره بگیرد.
طبق نظر کارشناسان حوزه ارزهای دیجیتال, ارزهای نوپا و قدرتمند مانند سیپکوین CiPCoin (CIP) قابلیت های رشد زیادی دارند و سرمایه گذاران زیادی تشنه خرید سیپکوین هستند. قیمت پایین فعلی سیپکوین CiPCoin (CIP) مزیت رقابتی است. هنوز یادمان نرفته که با یک دلار میتوانستیم 3 عدد بیت‌کوین خریداری نماییم ولی الان برای خرید یک عدد بیت‌کوین باید بیش از 30000 دلار پول بپردازیم. این سرنوشتی است که ارز سیپکوین هم دچار آن خواهد شد به نظر کارشناسان خبره، سیپکوین و این نوع از ارزهای دیجیتال قابلیت سرمایه گذاری شگفت انگیزی دارند.


یکی از معضلات ارز های دیجیتال نبود امکان پرداخت آنلاین است. امکان پرداخت در لحظه٫ البته انتقال پول دیجیتال به صورت آنلاین اتفاق میافتد. ولی منظور ما پرداخت آنلاین در چند ثانیه و خرید کالا و یا خدمات است . در انتقال ارز دیجیتال ما نیاز به صرف زمان داریم. و باید منتظر بمانیم که ماینرها کارشان را انجام دهند. بیت کوین یک روش جدید برای حل این مساله ایجاد کرده است.
سیپ کوین باحلقه ای خاص از ماینرهاکه می توانند اعتبار موجودی پول خریدار را در مدت زمان کوتاهی تایید کنند. مثلا چند ثانیه! سپس این اطلاعات در اختیار کارگزاران پرداخت اینترنتی قرار می گیرد. و کارگزار خرید را تایید میکند. بنابراین مراحل پرداخت و خرید در عرض چند ثانیا انجام می شود.
کارگزار کارمزدی را جهت تایید انتقال پول و تضمین پرداخت پول٫ دریافت می کند.
ابن روش به فروشنده این امکان را میدهد که امکان فروش کالا و خدمات با تنوع بیشتری داشته باشد. مانند بلیط هواپیما٫ قطار٫ سینما و یا خریدهایی که در لحظه می بایست قطعی شوند.

 

(0) نظر
X