best

dragged border

درباره وبلاگ

dragged border
dragged border

اسکرابر صنعتی

نظافت و پاکیزگی مفهومی است که به هیچ زمان و مکانی محدود نمی شود و همواره باید دستورالعمل های لازم برای بخش ها و محیط های مختلف گردآوری و اجرا گردد. در طول سال های گذشته با احداث کارخانه های بزرگ و ساخت مجتمع های عظیم با کاربری های متنوع، دیگر روش های سنتی و دستی مانند سطل آب و تی و جاروهای خانگی برای نظافت چنین مراکزی دیگر پاسخگو نیستند و در همین راستا گام های بزرگی در جهت ساخت و تولید انواع دستگاه های نظافت صنعتی مکانیزه برداشته شده است. برخی از این دستگاه های مکانیزه و پرکاربرد عبارت اند از : اسکرابر صنعتی، سوییپر صنعتی و دستگاه پولیشر که همه این ماشین آلات در محیط های مختلف صنعتی، تجاری، اداری، مسکونی، درمانی، آموزشی، مذهبی و ... کاربردهای موثر دارند.

 

شستشوی سطح زمین در محیط های مختلف به ویژه در فضاهای وسیع و پر رفت و آمد می تواند یک چالش باشد که پیش روی کارفرمایان و نیروهای خدماتی قرار دارد. دستگاه اسکرابر صHYPERLINK "http://www.ebrahim.ir/cat/1-Scrubber"نHYPERLINK "http://www.ebrahim.ir/cat/1-Scrubber"عHYPERLINK "http://www.ebrahim.ir/cat/1-Scrubber"تی یا زمین شوی صنعتی یک ماشین مکانیز نظافت صنعتی است که مخصوص شستشو و خشک کردن هم زمان سطح زمین طراحی شده و مفهومی کاملا متفاوت به نظافت سطح زمین بخشیده است. دستگاه اسکرابر صنعتی سطوح سخت و هموار مانند سنگ، سرامیک، بتن، اپوکسی، موزائیک و ... را شستشو می دهد. اسکرابر صنعتی که یک ماشین مکانیزه نظافتی منحصر به فرد دارای سیستم مکش می باشد، هم زمان با شستشو و آب و آلودگی را از سطح زمین جمع آوری نموده و اجازه نمی دهد رطوبت که خود عامل آلودگی دوباره و هم چنین لغزندگی است، بر روی زمین باقی بماند.

 

برای جمع آوری حجم بالایی از گرد و خاک و زباله از سطح زمین در محیط های وسیع دستگاه سوییپر صنعتی طراحی شده که بهترین کارایی را برای جاروب سطح زمین از خود نشان می دهد. سویHYPERLINK "http://www.ebrahim.ir/cat/5-Sweeper"یHYPERLINK "http://www.ebrahim.ir/cat/5-Sweeper"پر صنعتی در مدل ها و ظرفیت های متنوع به بازار عرضه شده که بسته به نوع منبع تغذیه برای هر دو محیط های سرپوشیده و باز کاربرد دارد. دستگاه سوییپر صنعتی به یک برس مرکزی و دو برس دیسکی جانبی تجهیز گردیده که با کمک آن ها همه آلودگی ها و زباله هایی که در مسیر حرکت دستگاه وجود دارد، جمع آوری می گردد. سوییپر صنعتی علاوه بر سیستم برس زنی، مجهز به دریچه های مکش هوا است که از انتشار گرد و غبار در هوا جلوگیری می کند.

 

از دیگر دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی دستگاه پوHYPERLINK "http://www.ebrahim.ir/tag/36-Polisher"لHYPERLINK "http://www.ebrahim.ir/tag/36-Polisher"یشر صنعتی می باشد که برای شستشو و هم چنین جلا بخشیدن به سطح زمین طراحی و تولید شده است. در حقیقت کاربرد اصلی دستگاه پولیشر صیقلی ساختن سطح زمین بوده که با استفاده از پد و واکس این وظیفه را انجام می دهد. پولیشر در مقایسه با اسکرابر ابعاد کوچک تری دارد و مانند این دستگاه سیستم مکش یا خشک کن ندارد، از همین رو برای جمع آوری آب باقی از جاروبرقی آب و خاک استفاده می شود. در بخش هایی که به علت محدودیت بیش از اندازه فضا امکان استفاده از اسکرابر وجود نداشته باشد، به جای آن دستگاه پولیشر به کار می رود.

 

(0) نظر
X