best

dragged border

درباره وبلاگ

dragged border
dragged border

خرید دستگاه لیزر دایود


 

دستگاه لیزر دایود دابل کولینگ طب ماهان  Merlin Double Cooling Diode Laser Device  :

 

یکی از دستگاههایی که در امر لیزر موهای زائد در جهان مورد توجه قرار گرفته است لیزر دایود میباشد. دستگاه‌ لیزر دایود از اواسط دهه ۹۰ میلادی به صورت تجاری در دسترس قرار گرفته‌اند.

اولین تحقیقات در مورد رفع موهای زائد در سال 1998 در بیمارستان ماساچوست امریکا  انجام شد و به صورت مقاله های قابل اطمینان جامعه پزشکی منتشر شد.

تولید دستگاههای لیزر دایود به طور قابل توجهی پیشرفت کرد و نمونه های مطبی و کلینیکال و حتی خانگی نیز تولید شد و با توجه به رضایت بیماران از نتیجه درمان در حال حاضر درمان موهای زائد با لیزر دایود جایگاه ویژه ای در بین بیماران و پزشکان پیدا کرده است ، در نتیجه جستجو برای خرید دستگاه لیزر دایود قابل اطمینان که علاوه بر بازدهی و نتایج عالی برای بیماران هزینه درمانی مناسبی نیز داشته باشد از دغدغه های پزشکان و کلینیک های زیبایی شده است ، در ادامه شما را با یکی از دستگاه های شرکت طب ماهان آشنا میکنیم که این روزها بخاطر سیستم منحصر به فرد خود مورد توجه پزشکان قرار گرفته است.

 

 

http://www.mahanmed.com/product/%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1-%D9%85%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B2%D8%A7%D8%A6%D8%AF/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D9%88%D8%AF

                     ·1. خرید دستگاه لیزر دایود مرلین شرکت طب ماهان که اولین لیزر دایود با هندپیس مجهز به فناوری دابل کولینگ میباشد باعث کاهش هرچه بیشتر دمای درم و اپیدرم شده ، در نتیجه عوارض لیزر موهای زائد را به حداقل میرساند و احتمال پی آی اچ و پیگمنتیشن را به حداقل میرساند.

                     ·2. همچنین بدلیل سرمایش بی نظیر درمانی بدون درد و سوزش را برای مراجعه کنندگان به ارمغان می آورد.

                     ·3. یکی از ایرادات سیستم های خنک کننده یکنواخت نبودن میزان برودت آنهاست ، هر چه طول درمان بیشتر میشود میزان خنک کنندگی کاهش پیدا میکند در صورتی که دستگاه لیزر مرلین این نوید را به شما میدهد که از ابتدای فرایند لیزر موهای زائد تا انتهای آن میزان سرمای یکنواختی را تجربه خواهید کرد.

                     ·4. لیزر بار آن از نوع گلد بوده و توان خرجی آن 800 وات واقعی میباشد که آن را متمایز از سایر دستگاه های لیزر موهای زائد میکند. (توان کلی دستگاه 2000 وات میباشد)

                     ·5. لیزر بار دستگاه مرلین ساخت شرکت مشهور و خوشنام اُسرام آلمان میباشد که به دلیل کیفیت بالای متریال به کار رفته در آن قابلیت استفاده تا 20.000.000 شات را دارا میباشد.

                     ·6. استفاده از قطعات با کیفیت در ساخت این دستگاه باعث شده تا طول عمر آن بسیار بیشتر از دیگر دستگاه ها باشد در نتیجه خرابی و هزینه های احتمالی و جانبی را بسیار کاهش میدهد.

                     ·7. همچنین دستگاه لیزر مرلین دارای منوی بسیار کاربر پسند با امکانات مورد نیاز برای گرفتن بهترین نتیجه میباشد و کارکردن با آن را بسیار لذت بخش کرده است. منوی آن شامل انواع تیپ های پوستی ، تنظیم تعداد شات در ثانیه ، میزان دما ، تنظیم طول پالس ، تنظیم میزان انرژی و قابلیت های متنوع دیگر میباشد 

                     ·8. بدلیل وجود تنظیمات متنوع و همچنین کیفیت بالای لیزر بار و داشتن سیستم خنک کننده منحصر به فرد امکان درمان موهای زائد را برای افراد مختلف فراهم ساخته .

                     ·9. دستگاه لیزر دایود مرلین دارای تائیدیه اداره کل تجهیزات پزشکی میباشد که راحتی و آسودگی خیال را برای پزشکان محترم فراهم ساخته است .

توضیحات علمی در مورد لیزر دایود و نحوه عملکردش برای علاقه مندان به مباحث فنی :
برای اولین بار شخصی به نام Rox Anderson راکس اندرسون که فارغ‌التحصیل دکترای دانشگاه MIT در رشته مگنا بود کشف جالبی کرد :

او دریافت که می‌توان به صورت انتخابی chromophore را با هدف از بین بردن فولیکول‌های مو ، مورد اصابت لیزر قرار داد. این روش توانست به اثبات برسد و در سال ۱۹۹۶ / ۱۳۷۵ برای اولین بار استفاده شد. در سال ۱۹۹۷ / ۱۳۷۶ اداره غذا و دارو ایالات متحده آمریکا (FDA) این روش را برای حذف موهای زائد تأیید کرد و با توسعه این تکنولوژی و تحقیقات بیشتر، استفاده از لیزر برای حذف موهای زائد مؤثر تر و کارآمد شده‌ و بسیاری از پزشکان در سراسر جهان از این روش استفاده میکنند


آیا میدانید چرا بعضی از لیزر های دایود برای رفع موهای زائد کارائی و فیدبک خوبی ندارند ؟

 

دلایل اصلی در این زمینه شامل وات پایین دستگاه نسبت به سطح مقطع هندپیس و دیگری اشتباه در درست ست کردن تنظیمات دستگاه میباشد که در هنگام مشاوره باید توضیحات مربوط به وات را از شرکت درخواست نمایید

 

چه تفاوتی بین وات های اعلامی وجود دارد ؟ چرا اینقدر اعداد اعلامی گیج کننده هستند ؟

 

بطور کلی سه نوع واتیج یا همان توان در دستگاه لیزر دایود وجود دارد 

1. توان خروجی دستگاه

2. توان خود هندپیس 

3. توان مصرفی دستگاه

 

توان خروجی دستگاه لیزر دایود میزان خروجی نور از آخرین مرحله یا دهانه لیزر میباشد 

توان مصرفی هدپیس ، میزان واتیجی میباشد که خود هندپیس بطور جداگانه مصرف میکند

توان مصرفی دستگاه میزان واتیجیست که کل دستگاه مصرف میکند تا این توان تبدیل به پرتو نوری شود

 

 

نکات کلیدی در مورد لیزرهای دایود :1- طول موج آنها نزدیک به طول موج طیف پایین مادون قرمز می باشد.
2- جذب نور لیزر دایود در ملانین به نسبت
Nd: YAG، IPLبسیار بیشتر بوده و تاحدی کمتر از لیزرهای الکساندریت و یاقوت می باشد.
3- لیزر دایود دارای ریسک پس از درمان کمتری نسبت به لیزر الکساندریت در تغییرات پیگمانته می باشد. کاهش ریسک با پالس یکنواخت و خنک سازی سطحی نیز کمتر می گردد.
4- طول موج لیزر دایود دارای عمق نفوذ بیشتری در درم بوده و درصد بیشتری از آن به فولیکول می رسد.
5- به علت استفاده از تکنولوژی نیمه هادی در ساخت لیزر بار دستگاه لیزر دایود نسبت به دیگر لیزرهای دارای فلاش لامپ به راحتی قابل حمل بوده، و مقاومت بیشتری را در برابر ضربه و تغییرات از خود نشان می دهند.
6- دارای طول عمر بیشتری نسبت به دیگر لیزرها بوده و هزینه تعمیرات و نگهداری کمتری نیز دارند.
7-
قیمت خرید دستگاه لیزر دایود و هزینه های ایجاد شده برای بیمار به مراتب کمتر از دیگر لیزرها می باشد.
8-
به علت محدوده وسیع تنظیمات طول پالس و انرژی کاربردهای وسیعی داشته و قابلیت استفاده در پوستهای تیره را نیز میسر می سازد.
9-
به علت سرعت شات بسیار بالا در دستگاه لیزر دایود برای استفاده در مساحت های بزرگ بسیار مناسبند.

 

خدمات دستگاه بصورت کامل شامل قرار داد ، نصب و آموزش کامل در محل شما ، ارائه مدرک آموزشی بعد از آموزش کامل ، 10 سال خدمات پس از فروش تضمینی و پشتیبانی 24 ساعته قسمتی از خدمات مجموعه طب ماهان برای رفاه حال شما پزشکان گرامی میباشد

 

یکی از نکات بسیار مهمی که در هنگام خرید دستگاه لیزر دایود باید مد نظر قرار بگیرد پشتیبانی دستگاه میباشد.

همانطور که میدانید هندپیس دستگاه قلب تپنده دستگاه لیزر دایود میباشد که جزء قطعات مصرفی محسوب میگردد ، در نتیجه بعد از طی شدن تعداد شات مورد نظر کارائی خود را از دست میدهد ، هر دستگاه لیزر هم بنا به مشخصات فنی منحصر به فرد خود نوع مشخصی از هندپیس را ساپورت میکند.

با توجه به اطلاعات فوق در میابید که اگر شرکت مورد نظر ساپورت خوبی ارائه نکند بعد از طی شدن تعداد شات هندپیس دستگاه اگر هندپیس آن موجود نباشد عملا کل دستگاه غیر قابل استفاده میگردد.

پس حتما در هنگام خرید دستگاه لیزر دایود توجه لازم را به این مورد بسیار مهم داشته باشید و سوابق شرکت و موارد این چنینی را قبل از بستن قرارداد و همچنین هنگام بستن قرارداد مورد بررسی قرار دهید.

 

شرکت طب ماهان دستگاه لیزر دایود مرلین را تا ١٠ ملیون شات گارانته میکند ، لیزر بار این دستگاه از شرکت اسرام المان میباشد و دارای کیفیتی بی نظیر است که درمان با آن را مطمئن میسازد.

 

مطمئن باشید ما موثرترین دستگاه لیزر دایود را با ارزانترین قیمت در اختیار شما قرار میدهیم در نتیجه میتوانید بهترین کیفیت خدمات در زمینه لیزر موهای زائد را ارائه دهید.

منبع : طب ماهان

 

 

 

(0) نظر
dragged border

راهنمای جامع ورود به بازار بورس

 

 

بازار بورس در بازه زمانی دو سال گذشته با رشد 400 درصدی توانست بالاترین سود دهی را در میان بازارهای مالی به خود اختصاص دهد.

افراد زیادی به دنبال ورود به بازار بورس هستند اما به درستی اطلاع ندارن نقطه آغاز سرمایه گذاری در بازار بورس کجاست؟ نحوه دریافت کد بورسی و ثبت نام در بورس به چه شکل است؟ آموزش بورس چگونه است؟ صندوق سرمایه گذاری چیست؟ و سوالاتی از این قبیل که در این مطلب به آنها پاسخ خواهیم داد.

اطلاعات بیشتر: دریافت کد بورسی

ما در این مقاله قصد داریم در چند دقیقه شما رو با بازار بورس آشنا کنیم و در نهایت تصمیم با شماست که دوست دارید در این بازار فعالیت کنید یا خیر؟
به طور خلاصه در بازار بورس اوراق بهادار همانند هر بازار دیگری یک سمت خریدار وجود دارد و سمت دیگر فروشنده (عرضه و تقاضا). اما چیزی که شما خرید و فروش می‌کنید به صورت فیزیکی و قابل لمس نیست و به بیان دیگر شما سهام شرکت‌ها و کارخانه جات را خرید و فروش می‌کنید.

شما در عمل سهام شرکتی یا کارخانه‌ای را خریداری می‌کنید که در حال تولید یا فروش محصولی و یا خدمتی است (مثلاً شرکت ایران خودرو، انواع ماشین‌های سواری و قطعات آن‌ها را تولید و به فروش می‌رساند). حال شما با خریدن سهام شرکت ایران خودرو، در سودی که این شرکت از فروش محصولات خود کسب می‌کند، شریک خواهید بود.

به این نکته نیز باید توجه داشت که شما به طور مستقیم نمی‌توانید سهام شرکت‌ها را از خود شرکت‌ها خریداری کنید و طبق قانون باید این کار را از طریق شرکت‌های کارگزاری دارای مجوز سازمان بورس وزارت اقتصاد انجام دهید. کافی است مقداری جست و جو کنید تا بهترین کارگزاری را برای انجام معاملات خود انتخاب کنید.

انواع راه‌های سرمایه گذاری در بورس

روش‌های سرمایه گذاری در بورس به دو مدل  مستقیم (دریافت کد سهامداری) و غیر مستقیم (خرید واحد صندوق‌های سرمایه گذاری) است.

روش مستقیم برای افرادی پیشنهاد می‌شود که زمان کافی برای انجام معاملات توسط خودشان را دارند. این افراد با دریافت کد بورسی به عنوان اولین قدم برای خرید سهام و پس از کسب اطلاعات و دانش کافی می‌توانند به صورت آنلاین اقدام به خرید و فروش سهام نمایند.

اما روش غیر مستقیم به افرادی پیشنهاد می‌شود که زمان لازم برای انجام معاملات توسط خودشان را ندارند و تمایل دارند در صندوق‌ها سرمایه گذاری کنند و در عمل معاملات خود را به شرکت‌های کارگزاری و صندوق‌ها تحت نظر آنها بسپارند.

این افراد همچنین می‌توانند از خدمات مدیریت سرمایه یا سبدگردانی که توسط کارگزاری‌های دارای مجوز از سازمان بورس انجام می‌شود اقدام به سرمایه گذاری در بورس نمایند.

هر دو روش قانونی و تحت نظارت سازمان بورس بوده وپس از احراز هویت افراد سرمایه گذار انجام خواهد شد.

آموزش بورس

برای موفقیت در بازار بورس مثل هر کسب و کار دیگری باید دانش و تجربه کافی را داشته باشید. برای یادگیری بورس لازم است تا در روزهای اول مطالعات زیادی در این زمینه داشته باشید. پیشنهاد می‌کنیم کتاب آموزش بورس در ۲۰ دقیقه را بخوانید.

از طریق این صفحه هم می‌توانید بورس را به صورت کاملاً رایگان فرابگیرید: آموزش بورس

در کنار آموزش بورس باید از اخبار صنایع مختلف مطلع باشید. همچنین اطلاعیه‌های شرکت‌ها در رابطه با فروش و صورت‌ها مالی با خبر باشید و آنها را دنبال و تحلیل کنید.

به صورت خلاصه آموزش بورس، تحلیل بنیادی سهم (آمار میزان فروش، صورت‌های مالی و…) به همراه تحلیل تکنیکال نمودار و روند قیمتی سهام هر شرکت در کنار هم به شما این پیام را می‌دهد که سهام این شرکت ارزنده است یا خیر؟ کدام سهام را بخرید و کدام سهام را بفروشید؟

نتیجه گیری و چند توصیه بورسی مهم
در نهایت این که اگر تصمیم دارید در بورس موفق باشید و کسب سود کنید حتماً آموزش ببینید، در دوره‌های آموزشی شرکت کنید و سعی کنید با ایجاد ارتباطات مناسب و دنبال کردن اخبار شرکت‌ها سود بیشتری در این بازار کسب کنید.

از مشاوره گرفتن از افراد غیر متخصص و غیر قابل اعتماد خودداری کنید و با تکیه بر دانش و اطلاعات خود شروع به معامله در بازار بورس کنید.

همیشه به یاد داشته باشید که بازار بورس بازاری سود ده برای افراد صبور و بازاری زیان ده برای افراد عجول و هیجانی است.

(0) نظر
X